• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Najciekawsze wpisy:

Medi-lab

Poznając powody zapalenia, równolegle posiądziemy wiedzę na temat sytuacji, jakich ...

Wnętrze domu i mies

Wnętrze domu oraz mieszkania to wybitnie specyficzne objaśnienie oraz pomieszczenie. ...

Wybór okien - zwró

Bardzo ważna dla nas sprawa, to wybór okien, które potrzebujemy ...

W którym miejscu mo

Fototapety to doskonały pomysł dla wszystkich pragnących w jakiś sposób ...

Wesele to najważniejsze wydarzenie, które powinno pozostawić po sobie jedynie miłe refleksje. Należy je zaplanować w pięknym miejscu, w którym można dobrze się bawić. Sala musi być optymalna jeśli chodzi o wielkość, aby znalazła się przestrzeń ustawienie stolików a także na hulanki przy muzyce. Oczywiste jest, że jakość lokalu jest zasadnicza. Przybranie sali powinno być z uwagą przemyślane, oświetlenie nie rażące, ale odpowiednie do okazji. Dużo ludzi uszanuje ładne dodatki kwiatowe. W okolicy sali weselnej musi znajdować się parking, na którym można zaparkować auto. Sala mogłaby mieć jeszcze jedno pomieszczenie, gdzie można zmienić okrycie, pozostawić rzeczy, zregenerować się przez kilka minut. Nie powinno się zamawiać zbyt małej sali, w związku z tym, że impreza nie będzie udana, a wesele to w przeważającej części taniec i muzyk. Jeśli muzyka jest grana na żywo to zdecydowanie należy zapewnić miejsce dla zespołu muzycznego. Przy takim miejscu należy zapewnić dostęp do wody, dlatego, że artystom zdarza się, że zasycha w gardle i muszą uzupełnić płyny.

Sala właściwie wentylowana

Sala nie może być niewentylowana. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest klimatyzacja. W przypadku gdy klimatyzacji nie ma to należy udostępnić alternatywę w postaci otwierania sali i wpuszczania powietrza. Sala należycie przewietrzona to miejsce perfekcyjnie, zapewniające dobrą zabawę. Kiedy jest duszno to ludzie ogromnie się pocą, przeraźliwie się męczą i nie chcą się bawić. Podłoga nie powinna być za śliska, aby bawiący się nie przewracali się. W sali musimy też zapewnić piękne dekoracje – tak jak nadmienialiśmy powyżej – bynajmniej mało męczące – między innymi wiązanki lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych roślin jest zbyt zdecydowany jak również drażniący. Nie sprawdzi się wcale, będzie zamiast tego powodował, że goście szybko poczują się zmęczeni.

Umiejscowienie sali

Lokalizacja lokalu jest ważna – jeżeli przy lokalu z salą weselną położony jest park albo przestronny ogród to rodzina oraz przyjaciele mają możliwość wyjść, pospacerować, bez spięcia pokonwersować z towarzyszami zabawy. Jeżeli hotel usytuowany jest przy hałaśliwej ulicy to zaproszeni nie będą cieszyć się z takiej lokalizacji. W sali nie wolno palić. W obiekcie weselnym muszą mieścić się łazienki – warto aby więcej niż dwie. Przyjęcia weselne bywają duże – na 50, 100 a nawet 200 osób. Takie przyjęcie okolicznościowe musi mieć należytą infrastrukturę oraz, a także zaplecze, w którym powstają przystawki lub są podgrzewane zamówione potrawy. To zaplecze musi być odpowiednio wietrzone, aby zapachy z kuchni nie wdzierały się na salę weselną. Potrzebna jest też szatnia, w której można przechować rzeczy gości weselnych. Zastosowanie znajdą także opakowania jednorazowe, po to aby można zapakować gościom na później jedzenie, jeśli pozostaje po weselu.
Zatem właściwe zaplanowanie jest ogromnie ważne. Wielkość sali, jej urządzenie a także lokalizacja są kluczowe dla sukcesu projektu pod nazwą wesele.
źródło: Sale weselne w Hotelu Witek

Comments are closed.